Trwa wczytywanie, proszę czekać...

Filtrowanie

Asset 3
Monitor Postępowania Egzekucyjnego
1
Natychmiastowy dostęp do danych
Sprawdzaj stan spraw, wynik czynności  i dokumenty pochodzące od komorników przez Internet.
2
WSZYSTKIE SPRAWY OD KAŻDEGO Z KOMORNIKÓW
Dzięki MPE możesz w jednym miejscu dowiadywać się o czynnościach i zdarzeniach prowadzonych przez komorników w całym kraju.
3
24 GODZINY NA DOBĘ PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU
Korzystając z Monitora Postępowania Egzekucyjnego możesz uzyskiwać informacje o Twoich sprawach egzekucyjnych.

WYSZUKAJ I WYBIERZ KOMORNIKA

Wyczyść filtry
Wybierz LP. Komornik Miasto Imię i nazwisko

Niestety nie znaleziono żadnych komorników

Wyślij

Asset 4

Wybierz Komornika aby wysłać wiadomość

Wyślij

Szanowni Państwo,

chciałbym uzyskiwać informacje w formie elektronicznej, za pośrednictwem systemu Monitor Postępowanie Egzekucyjnego (MPE). W interesujących mnie postępowaniach reprezentuję lub występuję w charakterze wystepującej pod firmą

Niniejszym informuję, iż po rejestracji w tym systemie będę oczekiwał na informację o ewentualnym rozpoczęciu udostępniania informacji drogą elektroniczną przez Państwa kancelarię komorniczą. Wszelkie szczegółowe dane dotyczące mojej osoby mogą Państwo uzyskać za pośrednictwem systemu MPE, po zakończeniu procesu mojej rejestracji w tym systemie. Dodatkowe kwestie związane z wylegitymowaniem mnie jako osoby uprawnionej do pozyskiwania wiedzy o sprawie lub sprawach mogą Państwo uzyskać po uprzednim kontakcie telefonicznym, pod numerem lub adresem e-mail .

Z wyrazami szacunku,

Asset 6

Na podany przez Ciebie adres e-mail przesłana została wiadomość z prośbą o potwierdzenie wysyłki zaproszenia do komornika. Zapoznaj się z jej treścią i naciśnij "Potwierdzam wysyłkę", jeżeli zgadzasz się z warunkami korzystania z usługi. Po potwierdzeniu wiadomości zostaniesz poproszony o uzupełnienie swoich danych rejestracyjnych w systemie Monitor Postępowania Egzekucyjnego (MPE). Uzupełnienie danych rejestracyjnych jest warunkiem korzystania z tego systemu.

Pamiętaj, że po tym, jak dokonasz potwierdzenia, do wskazanego przez Ciebie komornika sądowego przesłane zostanie w Twoim imieniu zaproszenie do udostępniania Ci informacji o Twoich sprawach egzekucyjnych za pośrednictwem systemu Monitor Postępowania Egzekucyjnego. W systemie MPE utworzone zostanie Twoje konto użytkownika, które po uzupełneniu danych rejestracyjnych posłuzy Ci do uzyskiwania informacji od komorników sądowych, którzy zgodzili się na ich udostępnienie.

Currenda | Wspieramy Profesjonalistów
Polityka prywatności Regulamin Copyright © 1995 - 2018 Currenda sp. z o.o
Wspieramy profesjonalistów
Currenda | Wspieramy Profesjonalistów Copyright © 1995 - 2018 Currenda sp. z o.o
Wspieramy profesjonalistów
Polityka prywatności Regulamin